Designový zahradní nábytek TEEK

TEEK je distributorem a prodejcem zahradního nábytku, slunečníků, venkovních látek, zahradních doplňků a příslušenství renomovaných evropských, českých i světových značek. V Centru Graden 6 naleznete zahradní nábytek s originálním designem a kvalitním provedením, dále také luxusní zahradní nábytek značek GlosterTodus, špičkové slunečníky švýcarské značky Glatz a mnohem více.

Svým zákazníkům poskytujeme ucelený servis a poradenství týkající nákupu vhodného zahradního a venkovního nábytku a slunečníků. Veškeré produkty navrhují jen ti nejlepší designéři, architekti a zahradní architekti, kteří se inspirují těmi nejmodernějšími designerskými studiemi po celém světě.

Luxusní zahradní nábytek

O materiálu

Zahradní nábytek, který nabízíme, je vyroben z moderních i tradičních materiálů. Najdete u nás zejména: hliníkový zahradní nábytek, kovový zahradní nábytek, zahradní nábytek z umělého ratanu, zahradní nábytek z textilenu a moderních venkovních látek, nerezový zahradní nábytek, teakový zahradní nábytek, venkovní mramorové a ručně vykládané mozaikové zahradní stoly a další.
V našem sortimentu najdete také jídelní sestavy na terasu a do zahrady, zahradní sedací sestavy, zahradní křesla a židle, zahradní stoly, zahradní lehátka, podnožky, pulty, houpačky a další.

Zahradní nábytek můžete zakoupit v sestavách nebo jako jednotlivé kusy.

Pro více informací navštivte naše Centrum Garden 6, kde Vám rádi představíme nabízené produkty.

Výhody

+ Exkluzivita nabízených značek

+ Jedinečný design

+ Odolnost vůči počasí

+ Kvalitní materiál

+ Záruční i pozáruční servis

+ Ergonomicky tvarované

+ Celoroční venkovní použití

+ Vysoce odolný

+ 100% nepropustnost

+ Luxusní vzhled

+ Volitelné barevné kombinace

+ Minimální údržba

+ Vhodné pro privátní a profesionální použití

Design

Moderní zahradní nábytek se všemi prvky inovace, ten naleznete v našem Centru Garden 6. Kvalitní zahradní slunečníky i slunečníky pro profesionální použití (gastroslunečníky), vhodné doplňky, příslušenství a náhradní díly švýcarské značky slunečníků Glatz nebo kvalitní stojany na slunečníky a mobilní stojany na slunečníky značky LiRo.
Mezi prodávané značky dále patří ikona v oblasti venkovního designového nábytku – zahradní nábytek Gloster, český designový zahradní nábytek Todus, populární německá značka zahradního nábytku Stern a Best, špičkový německý zahradní nábytek a dřevěné slunečníky značky Weishäupl, slunečníky Schneider, moderní nizozemská značka funkčního i tradičního venkovního nábytku Persoon.

Rádi Vám na Vaši adresu zašleme katalog s naší nabídkou.

Zahradní nábytek s originálním designem

Zahradní nábytek vyrobený z moderních i tradičních materiálů

Společnost TEEK je specialistou na zahradní nábytek a slunečníky. Od jiných společností se liší právě tím, že spolupracuje s předními designéry a zahradními architekty. Každý model je tak jedinečný a Vaše zahrada se stane středem pozornosti.

Pracujeme s designéry, architekty a zahradními architekty

Wellness lehátka k bazénu

Mnohem lepší je natáhnout se po koupání v bazénu na sluníčkem vyhřáté lehátko, než na ručník položený v trávě. Vždy jde jen o Vaše pohodlí a díky těmto kvalitním a ergonomicky tvarovaným lehátkám toho dosáhnete.

Jedinečné jak designem tak kvalitou

Venkovní slunečníky pro náročné

Cítit příjemné teplo slunce na těle a tváři je vždy příjemné, ovšem nic se nesmí přehánět a je třeba myslet i na zdraví naší pokožky. Slunečky TEEK jsou nejen vzhledově velmi ojedinělé, ale propouští paprsky slunce tak, aby jste nepřišli o příjemný pocit tepla a zároveň věděli, že jste v bezpečných rukou.

Nejnovější realizace Garden 6

Sídlo a náš showroom