Pergoly, které odolají nástrahám počasí

Zastínění je staré jako architektura sama. Dřevěné stříšky, altány či mřížoví byly konstruovány tak, aby prodloužily budovu, poskytly stín a přístřeší před nepříjemným počasím. Dnes máme široké spektrum materiálů, které lze využít k výrobě pergol. Pergoly Pergopolis splňují požadavky moderního designu a nejvyšší kvality.

Všechny pergoly mohou být jednoduše začleněny do stávajících i zcela nových budov a mohou být používány po celý rok, bez ohledu na počasí. Výběrem vhodného typu a barvy se pergola stává živou součástí domu poskytující jedinečný vzhled.

Rádi Vám zašleme na Vaši adresu katalog s naší nabídkou pergol.

Plnohodnotná ochrana

Struktura a funkčnost pergoly

Základní verze každého typu pergoly se skládá z kolejového profilu, pohybového mechanismu horního plátna, příčných nosníků pro vypnutí plátna a zajištění vodotěsnosti a UV – stálého plátna. Téměř každý typ obsahuje sloupky, které lze ukotvit k podlaze s nastavitelnou upevňovací deskou a sadou pro uchycení na zeď. Některé pergoly jsou vybaveny odtokovým systémem pro dešťovou vodu a okapovými svody již v základní nabídce, což umožňuje pergolu v budoucnu rozšířit, či je-li potřeba, uzavřít boční stěny.

Konstrukci je jednoduché sestavit či rozebrat a díky nerezovému povrchu je voděodolná a praktická bezúdržbová.

Pergola vyrobená v souladu s přáním a požadavky zákazníka zaručuje vysoký komfort a spokojenost díky nadčasovému designu a mimořádné kvalitě.

Více informací naleznete na tomto odkazu.

Výhody

+ Široký výběr typů a designu

+ Elegantní vzhled

+ 100% světlo propustné plátno

+ Nerezové spojovací prvky

+ Nesnadno hořlavá konstrukce

+ Variabilita šířky pergol

+ Větru a vodě odolné

+ Ochrana proti dešti

+ 5-ti letá záruka na celou konstrukci

+ Odolná proti UV záření

+ Motorizované ovládání

+ Plně automatické ovládání

+ Kompletní uzavření (pergolu lze zcela uzavřít)

Komfortní využití

Pergoly Pergopolis se přizpůsobí každému prostoru a budově. Je možné je namontovat do dřevěných konstrukcí, barevně sladit hliníkové profily s budovou nebo zahradou.

Pergoly do plochy 25 m2 je možné ovládat ručně ovladatelným pohonem, který je součástí výbavy. Pro pergoly nad 25 m2 se doporučuje elektrický pohon (lze objednat automatický pohon s dálkovým ovládáním se světelným a větrným senzorem).

Plachta je vždy napnutá po 60 cm příčnými držáky. Díky tomu ji vítr nemůže nadzvednout a povrch má v napnutém stavu vlastní pevnost střechy.

Nosná konstrukce pergol se skládá z hliníkového profilového systému. Ostatní komponenty jsou vyrobeny z nerezových materiálů a barva konstrukce pergoly je v základu bílá, zelená, antracit, béžová (lze dodat i jiné RAL barvy).

Odolnost proti větru a počasí

Odolnost proti větru a počasí

Rám pergoly je vyroben z tepelně zpracované hliníkové slitiny široce používané v průmyslu, která je velmi odolná a dobře se s ní pracuje. Hliníkový rám má velmi dobrou životnost díky práškovému lakování.

Pergoly mohou být dodány i s příslušenstvím (okapový systém, motorové či manuální ovládací prvky) ve čtyřech základních barvách.

Pestrý svět tvarů a barev

Plátno odolné silnému větru

Plátno pro pergoly Pergopolis je vyrobeno z vysoce kvalitního PVC materiálu pokrytého polyesterovou textilií D tex 1100 HT speciálně vyvinutou pro stínící technologie. Plátno je světlo – nepropustné, což poskytuje maximální požitek dokonalého stínu.

Nejnovější realizace Garden 6

Sídlo a náš showroom