Nadčasové vířivky Canadian Spa International®

Hledáte specifickou vířivou vanu, která vám bude dělat radost doma, na chalupě nebo vašim klientům ve wellness centru? Rádi vám pomůžeme. Každému zákazníkovi vždy doporučíme nejvhodnější řešení, které aktuálně na trhu najdete. Díky našim dlouholetým zkušenostem nikdy nešlápnete vedle. Dokážeme si poradit i s velmi specifickým zadáním. A pokud vás zajímá více, podívejte se do podstránky Garden 6, nebo nás přímo navštivte na Showroomu v Praze, v Ostravě nebo v Bratislavě. Právě zde najdete každou vířivku v oblíbených barevných kombinacích.

Nejpokročilejší technologie, intuitivní řídící systémy, kvalitní doplňky

My jsme budoucnost

Některé typy vířivých van, které najdete v naší nabídce, je možné doplnit o nadčasové multifunkční prvky z řady VISION. Těmi je možné ovládat například barevné světelné spektrum s perličkovou masáží najednou. Budoucnost je tu, my jsme budoucnost! Jednoduchost ve splynutí s luxusem najdete v každém detailu. I pro nejnáročnější klienty najdeme, vymyslíme a vyvineme unikátní ovládací a technologické prvky, které jinde nenajdete.

Jedinečná vzduchová léčba MicroSilk

Pokud objevíte na některé z našich vířivých van označení MicroSilk, znamená to, že je daný produkt obohacen o unikátní vzduchovou terapii. Ta funguje na velice jednoduchém, přitom účinném principu. Technologie MicroSilk dokáže nasytit vodní lázeň miliardami mikroskopických bublinek, které mají blahodárné, léčivé, desinfekční a hojivé účinky. Díky tomu bude koupel nejen relaxační, ale také léčivá. Vyzkoušejte MicroSilk u modelu Delphina.

Unikátní tepelně-izolační systém

Lacan Thermal Technology je jedinečnou technologií, která nemá ve světě obdoby. Jedná se o ojedinělý systém opláštění vířivých van, který je tvořen ze speciálního tvrzeného profilu. Ten díky svým specifickým vlastnostem snižuje náklady na vytápění vody ve vířivé vaně až o 50–60 %. Ušetřit tak za rok můžete až tisíce korun. Lacan Thermal Technology je odolný proti UV záření, vysokým teplotám až do 90°C a získáte na něj záruku 10 let.

Luxusní a chytré vířivky…

Vyberte si vhodnou vířivku

Výběr vířivé vany není tradičně jednoduchou záležitostí. Není to jako koupě oblečení v obchodě nebo rohlíků v supermarketu. Musíte myslet na spoustu parametrů, proměnných a možností. A s tím vám pomůžeme my! Pravidelně sledujeme nejnovější trendy, v oboru se pohybujeme řadu let a za sebou máme nespočet úspěšných projektů.

S námi zvládneme celý proces levou zadní. Pomůžeme vám také vytvořit konečnou vizualizaci, jak vlastně daná vířivá vana bude ve vašem domě či bytě vypadat. Splníme nejen vaše představy, ale také vaše sny. Staneme se vašim profesionálním partnerem.

Vířivky

NEMO

Perfektní místo k odpočinku

PUERLA

Luxus, kvalita, nadčasovost

CORALL

Perfektní společník do bytu i domu

ENNA

Moderní design s tradicí klasických tvarů

SWIM SPA

BELUGA

Super sportovní model

MOLLUS

Nejhlubší plavecké centrum na trhu

Sídlo a náš showroom