Stylové zastřešení pojízdnou terasou

Společnost Pojízdné terasy s.r.o. je předním českým výrobcem plochého bazénového zastřešení pojízdnou terasou. Veškerá výroba a vývoj probíhá v Čechách. Jde o mladou inovativní firmu, ale její pojízdné terasy byly dlouhodobě vyvíjeny a testovány českými techniky a profesionály z oboru. Dnes se může pyšnit profesionálním týmem, který stojí za kvalitním českým produktem od začátku až do konce.

Společnost si zakládá na individualizované výrobě a produktech navržených přesně na míru každému zákazníkovi. Její ploché bazénové zastřešení je značkou české kvality a splní i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Funkční, bezpečné, nadčasové a moderní

Tak lze ve zkratce popsat ploché bazénové zastřešení pojízdnou terasou. Pojízdné terasy jsou navrženy tak, aby splnily i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Naše ploché bazénové zastřešení splňuje hlavní požadavky dnešních rodin:

 • především bezpečnost rodiny
 • ekonomické/ úsporné řešení
 • nenáročné na provoz
 • nenáročné na prostor zahrady
 • jednoduché ovládání
 • nezabírá místo, nepřekáží
 • kvalitní materiál s dlouhodobou životností
 • trendy řešení, které vám udělá radost po každé, když se podívat ven z okna

Benefity pojízdných teras

Chytré ovládání

Zakrytí a odkrytí bazénu je otázkou několika vteřin. Odsunutí terasy je velmi snadné, pro děti však zabezpečené a více méně nemožné. Navíc dodávaný aretační systém zvyšuje bezpečnost terasy na maximum.

Nabízíme terasy jak manuální, tak s automatickým pohonem. Výhodou automatického pohonu je, že ničím nemusíte hýbat, ani nic odsouvat či se ohýbat. Jednoduše zmáčknete tlačítko a kryt bazénu automaticky vyjede a zajede zpět do několika vteřin.

Automatické terasy také nabízí možnost napojení na systémy inteligentní domácnosti, můžete tak kontrolovat a ovládat vaši terasu i na dálku on-line díky chytrému řešení.

Víc než jen bezpečí

Nejčastější obavy rodičů při pořizování rodinných zapuštěných bazénů či jezírek je bezpečnost dětí. Tato starost pro vás naprosto odpadá. Kompaktní bazénové zastřešení nejen šetří prostor a plochu vaší zahrady, ale zajistí maximální bezpečí vašich dětí a mazlíčků, kteří po ni mohou běhat po celý rok.

Navíc je terasa doplněna o vlastní vyvinutou zamykací aretaci, což ještě více zaručuje její maximální bezpečnost.

Bazénový kryt současně zamezuje spádu nečistot do vody. Navíc se díky izolaci automaticky zamezuje odpaření vody, což šetří i vaše peníze a čas na čištění a dopouštění bazénu.

Individuální možnosti

Naše ploché zastřešení bazénů pojízdnou terasou podléhají individuálním požadavkům a návrhům každého zákazníka. Na vaše přání je možné vyrobit různé velikosti a tvary teras.

 • Vybrat si můžete z různých variant krytin – dřevo, WPC, umělý trávník.
 • Ke každé terase je počítaný statický výpočet dle požadavků klienta.
 • Konstrukce zastřešení je hliníková – je lehčí, nezrezne, má vysokou životnost a je vhodná pro agresivní prostředí

Chytré řešení

Bezpečí vašich dětí a mazlíčků

Díky našemu chytrému zastřešení bazénů zabráníte spadnutí vašich dětí či mazlíčků do vody.

Efektivní využití prostoru

Díky našemu zastřešení bazénů posuvnou terasou můžete plně a jakkoliv využívat i plochu nad vaším bazénem.

Vysoká nosnost

Plnohodnotné využití posuvné terasy, a to až do zatížení na 100kg/m2 (celková nosnost bez bezpečnostního koeficientu 150 kg/m2).

Individuální možnosti

Jako jediní na trhu nabízíme individuální zpracování posuvných teras různých velikostí, tvarů a materiálu na míru každému zákazníkovi.

Inovátorský a chytrý přístup

Novinka na trhu splňující náročné požadavky dnešní doby – bezpečné, flexibilní, ekonomické a chytré zastřešení bazénu, které nezabírá místo a nepřekáží.

Český výroba a vývoj

Jsme kvalitním českým výrobcem. Veškerá naše výroba a vývoj probíhá v Čechách. Naše produkty jsou dlouhodobě vyvíjeny a testovány českými techniky a profesionály z oboru.

Nejnovější realizace

Sídlo a náš showroom