Chceme být spoluarchitekty Vašeho životního prostoru

Česká výrobní společnost Popp produkuje již téměř tři desítky let bazénová a terasová zastřešení. Nabízí modely které svým velmi decentním nadčasovým designem maximálně respektují a citlivě doplňují rozmanité architektonické styly domů a zahrad.

Jako první z evropských firem představil Popp integrovaný pohon zastřešení a mobilní aplikaci k jeho ovládání. Významnou inovaci v technické i estetické rovině přineslo také uvedení bezkolejových modelů na trh.

Výrobky společnosti Popp získaly označení CE a jsou tedy v souladu s legislativou Evropské Unie. Máte tak jistotu, že zastřešení značky POPP splňují veškeré funkční i bezpečnostní normy.

Prestižní zastřešení bazénů a teras

POPP_p9_zastřešení_bazénů_8_UPRAV1

Zastřešení bazénů Prestige

Modely Prestige jsou vlajkovou lodí společnosti Popp. Jsou navrženy chytře pro maximální komfort uživatele s důrazem na vysoký estetický standard.

Zastřešení bazénů Living

Modely Living jsou navrženy s ohledem na úspornější řešení při zachování maximálních užitných vlastností.

Zastřešení teras

Zastřešení teras spojené s architekturou domu chytře přibližuje uživatele k jeho zahradě.

Chytré řešení

Bezkolejový posuv

Odhoďte své představy, že každé zastřešení vyžaduje vodicí koleje, které překážejí a zadržují nečistotu v okolí bazénu. Naše zastřešení takové koleje nepotřebuje.

Pohon integrovaný v konstrukci

Celý systém skládající se z baterie, motoru a řídicí jednotky je dokonale integrovaný v profilu konstrukce. Zastřešení tak působí velmi esteticky, protože vše je dokonale ukryto v konstrukci. Systém je napájený solárním panelem, a proto nezávislý na elektrické síti a zcela bezpečný.

Skládací dveře

Umožňuje úplné otevření celé čelní části vašeho zastřešení. Můžete pak následně snadno odtáhnout celou konstrukci bez nutnosti manipulace s nábytkem.

Smart open

Odvětrání bazénu je se systémem smart open velmi snadné. Uchopte madlo předního čela vašeho zastřešení a ve třech krocích otevřete lehkým pohybem celou čelní část.

Magnetická klapka

Nejen pro odvětrání interiéru vašeho bazénu slouží magnetická klapka. Její výhodou je, že svoji polohu otevřeno udržuje pomocí systému magnetických pantů a není proto třeba žádného mechanického zajištění.

Chytré ovládání

Zastřešení se umí posouvat pouhým stisknutím tlačítka. Nebo použijte aplikaci pcontrol ve vašem telefonu. Aplikace umožní nejen ovládání, uzamčení, ale máte zároveň neustále na dosah všechny důležité informace o aktuálním stavu baterie, teploty pod zastřešením.

Nejnovější realizace Garden 6

Sídlo a náš showroom