Zahradní nábytek a kuchyně na míru

POLITUS – to jsou zahradní kuchyně vznikající z mnohaletých zkušeností v oblasti výroby nerezového nábytku a vybavení pro venkovní kuchyně v profesionální kvalitě. Díky použití ušlechtilé nerezové oceli a vysoké úrovně zpracování mají naše kuchyně takřka neomezenou životnost.

Veškeré spotřebiče, dveře, zásuvky a doplňky značky Politus jsou ryze české výroby, stejně jako kompletní sestavy zahradních kuchyní realizovaných na míru Vašim potřebám. Poradíme Vám s výběrem vhodných spotřebičů, materiálů a navrhneme pro Vás nejlepší řešení. Díky možnosti uspořádání jednotlivých prvků a výběru z široké řady materiálů pro obklad a pracovní desky, se naše kuchyně stávají nejen funkčním, ale zároveň designovým doplňkem na Vaší zahradě či terase.

Grilování je u nás stále populárnější. Nezáleží na tom, zda jste profesionální kuchař nebo jen milujete vaření a přitom rádi trávíte čas se svou rodinou a přáteli. S našimi zahradními kuchyněmi zvládne uvařit v profesionální kvalitě každý! Dopřejte si komfort při vaření venku stejně jako doma, díky možnosti zabudování vestavného dřezu, systému úložných prostor či chladničky a dalšího vybavení na přání přímo do konstrukce zahradní kuchyně.

Pro restaurace a hotely nabízíme možnost zakoupení pojízdné kuchyně vhodné na zahrádky a terasy. Kromě kompletních sestav zahradních kuchyní, můžete zakoupit jednotlivé spotřebiče a nerezový nábytek pro zabudování do vlastní podestavby či jiné konstrukce.

Zavolejte nám a domluvte si snámi schůzku, kontaktujte nás pomocí formuláře nebo nás navštivte osobně v showroomu v Ševětíně u Českých Budějovic a splňte si svůj sen o zahradní kuchyni ještě dnes!

Přinášíme Vám zahradní kuchyně v nejlepší dostupné kvalitě na Vaši terasu či zahradu.

Kompletní služby od návrhu po realizaci!

Kuchyne_Praha_V_web-6-1030x688

Zahradní kuchaně na míru

Celá konstrukce a nábytek je vyroben z nerezové oceli. Tím se naše kuchyně spolu s profesionálními spotřebiči  stávají vysoce odolné i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Kuchyne_WPC_OPTIMUS

Typizované venkovní kuchyně

Pevná svařovaná nerezová konstrukce s vyrovnávacími nožičkami, obklad z omyvatelných dřevoplastových prken českého výrobce WoodPlastic® v několika barevných odstínech a nerezová pracovní deska v základní nabídce. Záruka až 25 let na obkladová prkna proti hnilobě, mechu a dřevokazným houbám. Žádné třísky a natírání! Doživotní záruka na konstrukci a nerezový nábytek.

zidle_magnus_ZN-1 (1)

Zahradní nábytek

Zahradní nábytek z nerez oceli v kombinaci s dřevoplastovými prkny WoodPlastic (WPC). Veškerý nábytek je možné objednat ve třech barevných kombinacích – Teak, Palisandr a Inox.

TYPIZOVANÉ KUCHYNĚ

SIMPLEX

Stylové grilování s doživotní zárukou na konstrukci.

OPTIMUS

Záruka až 25 let na obkladová prkna proti hnilobě, mechu a dřevokazným houbám.

DELUX

To nejlepší pro dokonalý požitek z venkovního vaření.

ZAHRADNÍ NÁBYTEK POLITUS

BAROVÁ ŽIDLE MAGNUS

Vychutnejte si svůj drink na stylové barové židli z nerez oceli a kompozitních prken Woodplastic.

LAVICE MAGNUS

V kombinaci s židlemi a stolem Magnus získáte stylové zahradní posezení odolné vůči všem povětrnostním jevům.

STŮL MAGNUS

Stůl Magnus tvoří základ zahradního posezení s nezaměnitelným designem.

ŽIDLE MAGNUS

Židle ke stolu Magnus – kombinace osobitého stylu a designu.

Nejnovější realizace Garden 6

Sídlo a náš showroom