Terasa – místo, kde si vždy příjemně oddechnete

Hledáte terasu, která je přirozeně krásná, odolná a zároveň bezpečná? Pak jste na správném místě – centrum GARDEN 6. V naší vzorkovně si můžete vybrat z několika druhů dřevoplastových prken a tento materiál si přímo zamilujete. Zachovává půvab a ušlechtilost dřeva a zároveň eliminuje všechny jeho nedostatky.

Nejlepší terasy na českém trhu

Terasa

O materiálu

Terasy WoodPlastic® jsou vyráběny z materiálu WPC neboli wood-plastic composite, směs dřeva a kvalitního, zcela bezpečného polymeru HDPE (vysokotlaký polyetylén). Optimální poměr obou složek dodává materiálu unikátní vlastnosti, zejména vysokou odolnost a nízkou potřebu údržby. Zejména v porovnání se dřevem přináší WPC mnoho výhod. Čím více dřevěné složky je obsaženo ve WPC materiálu, tím je větší imitace dřeva. U těch nejkvalitnějších WPC materiálů je vizuální i pocitový efekt dřeva dokonalý a běžný uživatel rozdíl téměř nepozná.

Pro další informace a produktech a materiálu WPC můžete navštívit tyto stránky AZ Terra.

Zde si můžete stáhnout více informací o terasových prknech:

Terasová prkna MAX WoodPlastic – MONTÁŽNÍ NÁVOD, údržba, záruka, technické informace

Terasová prkna PREMIUM WoodPlastic – MONTÁŽNÍ NÁVOD, údržba, záruka, technické informace

Terasa

Výhody

+ Úspora celkových nákladů

+ Úspora Vašeho času

+ Žádná údržba

+ Dlouhá životnost materiálu

+ Konzistentní vizuální efekt

+ Bezpečný protiskluzový povrch

+ Bez třísek

+ Žádné povrchové změny

+ Bez nutnosti nátěrů

+ Žádný dřevokazný hmyz

+ Ekologicky a zdravotně nezávadný

+ Neobsahuje žádné toxické látky

+100% recyklovatelné

+ Snadná montáž

+ Snadný úklid

462

Montáž

Zprvu bývá úvodní konzultace, kdy Vám pomůžeme s výběrem typu, barvy a povrchové úpravy terasových prken. Vše důkladně zpracujeme do tzv. fotodokumentace. Přímo na místě vše zaměříme a zjistíme potřebné technické parametry k realizaci terasy.

Dále Vám zpracujeme podrobnou cenovou nabídku, pak následují přípravné práce přímo v terénu a následně terasu zhotovíme. Jako poslední už zbývají zahradnické úpravy včetně úklidu.

Po úvodní domluvě je možné realizaci provést bez Vaší přítomnosti – můžete třeba odjet na dovolenou a vrátit se k hotovému.

Jestliže by Vám instalace na klíč nevyhovovala, je možné se domluvit i na rozdělení prací.

Zde naleznete podrobný návod, jak se terasa instaluje. Nebo si také můžete stáhnout dokument o ošetření terasy po montáži a o odstraňování nečistot a skvrn.

Terasová prkna Woodplastic – údržba, záruka, technické specifikace

Podívejte se na naši nabídku

Perla mezi terasami

Krásná jako sama příroda

Terasy WoodPlastic® dokonale imitují dřevo. Široký výběr prken inspirující se skutečnými dřevinami Vás doslova okouzlí. Pro milovníky přírody zde máme i na výběr dřevoplastová prkna, která připomínají skutečné dřevo i na dotek. Ovšem na rozdíl od přírodního materiálu jsou vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům či dalším dřevokazným poškozením.

Kvalitní terasy vyrobené v Česku

Jedna z nejmodernějších WPC technologií současnosti

Veškeré produkty WoodPlastic® jsou vyráběny v České republice prostřednictvím americké licence a technologie Strandex. Tato laserová technologie se díky dlouholetému vývoji a testování řadí k nejmodernějším na světě.

Nejnovější realizace Garden 6

Sídlo a náš showroom