Terasa – místo, kde si vždy příjemně oddechnete

Hledáte terasu, která je přirozeně krásná, odolná a zároveň bezpečná? Pak jste na správném místě – v centru GARDEN 6. V naší vzorkovně si můžete vybrat z několika druhů dřevoplastových prken a tento materiál si přímo zamilujete. Zachovává půvab a ušlechtilost dřeva a zároveň eliminuje všechny jeho nedostatky.

Terasová prkna, která nadchnou milovníky designu. Už na první pohled Vás zaujme struktura povrchu prkna. Dokonale hebký povrch, na kterém se nikdy netvoří třísky. Jsou tak zcela bezpečné a skvělé pro chůzi bosou nohou. Jejich dokonalý povrch činí z teras designový skvost.

Nejlepší terasy na českém trhu

O materiálu

Terasy WoodPlastic® jsou vyráběny z materiálu WPC neboli wood-plastic composite, směs dřeva a kvalitního, zcela bezpečného polymeru HDPE (vysokotlaký polyetylén).

Optimální poměr obou složek dodává materiálu unikátní vlastnosti, zejména vysokou odolnost a nízkou potřebu údržby. Zejména v porovnání se dřevem přináší WPC mnoho výhod. Čím více dřevěné složky je obsaženo ve WPC materiálu, tím je větší imitace dřeva.

Pro další informace o produktech a materiálu WPC můžete navštívit ještě webové stránky AZ – Terasy nebo Terasy-Relax.

Terasová-prkna-TOP-WoodPlastic-MONTÁŽNÍ-NÁVOD-údržba-záruka-technické-informace-2017

Výhody

+ Úspora celkových nákladů

+ Snadný úklid

+ Dlouhá životnost materiálu

+ Konzistentní vizuální efekt

+ Bezpečný protiskluzový povrch netvořící třísky

+ Žádné povrchové změny

+ Bez nutnosti nátěrů

+ Žádný dřevokazný hmyz

+ Ekologicky a zdravotně nezávadný

+ 100% recyklovatelné

+ Snadná montáž

Montáž

Zprvu bývá úvodní konzultace, kdy Vám pomůžeme s výběrem typu, barvy a povrchové úpravy terasových prken. Vše důkladně zpracujeme do tzv. fotodokumentace. Přímo na místě vše zaměříme a zjistíme potřebné technické parametry k realizaci terasy. Dále Vám zpracujeme podrobnou cenovou nabídku, pak následují přípravné práce přímo v terénu a následně terasu zhotovíme. Jako poslední už zbývají zahradnické úpravy včetně úklidu. Po úvodní domluvě je možné realizaci provést i bez Vaší přítomnosti. Jestliže by Vám instalace na klíč nevyhovovala, je možné se domluvit i na rozdělení prací.

Na těchto odkazech naleznete podrobné návody o tom, jak se terasa instalujeTerasy – relax 1 a Terasy – relax 2

Podívejte se na naši nabídku
Terasy Premium - profil 137 x 23 / 22 x 4000 mm

TERASY PREMIUM STYLE PLUS

Hladká terasová prkna PREMIUM STYLE PLUS ozvláštňuje jemné žíhání, které terase přináší přirozený vzhled

TERASY PREMIUM FOREST

Terasová prkna PREMIUM FOREST jsou volbou pro všechny, kdo touží po terase s atraktivním designem

Terasy Max - profil 195 x 23 / 22 x 4000 mm

TERASY MAX STAR

Terasová prkna MAX STAR jsou ověřenou volbou pro Vaši terasu

TERASY MAX FOREST

Terasová prkna MAX FOREST jsou volbou pro všechny, kdo touží po terase s atraktivním designem

Ploty a obklady

PLOTY

Ploty mohou být použity pro budování oplocení nebo jako výplň zábradlí, vstupů či vrat a stanou se tak klenotem Vaší zahrady

OBKLADY

Obložení, které působí nadmíru elegantně

Perla mezi terasami

Krásná jako sama příroda

Terasy WoodPlastic® dokonale imitují dřevo. Široký výběr prken inspirující se skutečnými dřevinami Vás doslova okouzlí. Pro milovníky přírody zde máme i na výběr dřevoplastová prkna, která připomínají skutečné dřevo i na dotek. Ovšem na rozdíl od přírodního materiálu jsou vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům či dalším dřevokazným poškozením.

Kvalitní terasy vyrobené v Česku

Jedna z nejmodernějších WPC technologií současnosti

Veškeré produkty WoodPlastic® jsou vyráběny v České republice prostřednictvím americké licence a technologie Strandex®. Tato laserová technologie se díky dlouholetému vývoji a testování řadí k nejmodernějším na světě. Produkty vyrobené právě touto technologií se vyrábějí více než 25 let a jsou úspěšně vyzkoušeny v nejrůznějších klimatických oblastech – od pouště až po deštné pralesy.

Nejnovější realizace Garden 6

Sídlo a náš showroom