Prestižní zastřešení bazénů a teras

Česká výrobní firma POPP produkuje již téměř dvě desítky let bazénová a terasová zastřešení. Ve své nabídce má modely které svým velmi decentním nadčasovým designem maximálně respektují a citlivě doplňují rozmanité architektonické styly domů.

Jako první v Evropě představili integrovaný pohon a mobilní aplikaci pro větší uživatelský komfort. Inovace přináší také v technické i estetické rovině mimo jiné uvedením bezkolejových modelů.

Výrobky společnosti POPP získaly označení CE a jsou tedy v souladu s legislativou Evropské Unie. Máte tak jistotu, že zastřešení značky POPP splňují veškeré funkční i bezpečnostní normy.

Chceme být spoluarchitekty Vašeho životního prostoru

Zastřešení bazénů Living

I když se jedná se o standardní řadu modelů, vhodné pro realizace s nižším rozpočtem, obsahují modely Living řadu inovativních prvků. Tyto prvky přispívají k maximální bezpečnosti uživatele a mají přinášet také komfort v podobě precizní funkčnosti – snadný posuv konstrukce, čisté spoje a mnohé další.

Zastřešení teras

Zastřešení teras je další specializací firmy POPP. Koncept teras vychází z modelové řady Prestige. Charakteristické jsou čisté linie a variabilita odstínů. Tato zastřešení mají dokonale respektovat architekturu domu. Velký důraz klade firma na praktická řešení, například systém EASY SLIDE – skládání čelní části zastřešení pro co nejsnadnější manipulaci.

POPP_p9_zastřešení_bazénů_8_UPRAV1

Zastřešení bazénů Prestige

Modely Prestige jsou pomyslnou vlajkovou lodí vysoce inovativní firmy POPP. Neustálá snaha přinášet na trh nová technologická zlepšení pro maximální uživatelský komfort stojí za četnými úspěchy a oceněními. Firma také velmi dbá o konstrukci modelů vysoké estetické úrovně, aby tak dokázala svými zastřešeními citlivě doplňovat nejrůznější náročné architektonické realizace klientů.

BEZKOLEJOVY-POSUN

Bezkolejový posuv

Vadí Vám kolem bazénu vodící koleje nutné pro pohyb jednotlivých segmentů zastřešení? POPP nabízí unikátní řešení v podobě bezkolejového systému. Dokonale funkční model, jehož segmenty se pohybují po přesné dráze i bez vodícího obtěžujícího kolejiště.

POPP_solární_pohon_p3_uprav2

Solární pohon

Solární panel, který je součástí samotného zastřešení napájí motor ukrytý v samotné konstrukci Vašeho zastřešení. Elektrický pojezd celého modelu je tak naprosto energeticky soběstačný a tím pádem nezávislý na jakémkoliv přívodu elektřiny k bazénu.

Skládací dveře

Čelní dveře opatřené systémem easy slide jsou důmyslně rozděleny na pět částí které jsou vzájemně spojeny panty – tyto části můžete seskládat na sebe a tím otevřete celou čelní část následně pak odsunujete zastřešení bez nutnosti manipulace se zahradním nábytkem.

VYKLOPNE-CELO

Poloautomatické výklopné čelo

Čelo zastřešení můžete velmi snadno otevřít do dvou poloh – to vše bez námahy díky důmyslnému pístovému mechanismu smart open.

VETRACI-KLAPKA

Magnetická větrací klapka

Zapomeňte na nutnost zajišťovacích kolíků pro otevření větrací klapky. Systém magnetických pantů, které zajistí danou polohu klapky, je pohodlnějším řešením.

CHYTRE-ZATRESENI

Chytré zastřešení

Nabízíme Vám unikátní řešení ovládání Vašeho zastřešení. Pomocí aplikace Pcontrol můžete přímo ze svého mobilu ovládat otevření, zavření i pojezd celé konstrukce, mít vždy po ruce údaje o teplotě vody a vzduchu.

Zastřešení bazénů a teras

Důraz na vývoj a design

Společnost Popp ve snaze se přiblížit současným trendům, spolupracuje se špičkovými architekty a designéry, tak aby výsledek byl co nejvkusnější. Dodržuje čistotu linií, harmonii odstínů a eleganci v řešení technických prvků.

Nejnovější realizace Garden 6

woodplastic-logo-footer
art-bazeny-logo-footer
teek-logo-footer
az-terasy-logo-footer
Loga Spa 2
Loga Spa 1
Loga Spa 3
Loga Spa 4

Sídlo a náš showroom