Prestižní zastřešení bazénů a teras

Česká výrobní firma POPP produkuje již téměř dvě desítky let bazénová a terasová zastřešení. Ve své nabídce má modely které svým velmi decentním nadčasovým designem maximálně respektují a citlivě doplňují rozmanité architektonické styly domů.

Jako první v Evropě představili integrovaný pohon a mobilní aplikaci pro větší uživatelský komfort. Inovace přináší také v technické i estetické rovině mimo jiné uvedením bezkolejových modelů.

Výrobky společnosti POPP získaly označení CE a jsou tedy v souladu s legislativou Evropské Unie. Máte tak jistotu, že zastřešení značky POPP splňují veškeré funkční i bezpečnostní normy.

Chceme být spoluarchitekty Vašeho životního prostoru

Zastřešení bazénů Living

I když se jedná se o standardní řadu modelů, vhodné pro realizace s nižším rozpočtem, obsahují modely Living řadu inovativních prvků. Tyto prvky přispívají k maximální bezpečnosti uživatele a mají přinášet také komfort v podobě precizní funkčnosti – snadný posuv konstrukce, čisté spoje a mnohé další.

Zastřešení teras

Zastřešení teras je další specializací firmy POPP. Koncept teras vychází z modelové řady Prestige. Charakteristické jsou čisté linie a variabilita odstínů. Tato zastřešení mají dokonale respektovat architekturu domu. Velký důraz klade firma na praktická řešení, například systém EASY SLIDE – skládání čelní části zastřešení pro co nejsnadnější manipulaci.

POPP_p9_zastřešení_bazénů_8_UPRAV1

Zastřešení bazénů Prestige

Modely Prestige jsou pomyslnou vlajkovou lodí vysoce inovativní firmy POPP. Neustálá snaha přinášet na trh nová technologická zlepšení pro maximální uživatelský komfort stojí za četnými úspěchy a oceněními. Firma také velmi dbá o konstrukci modelů vysoké estetické úrovně, aby tak dokázala svými zastřešeními citlivě doplňovat nejrůznější náročné architektonické realizace klientů.

Bezkolejový posuv

Vadí Vám kolem bazénu vodící koleje nutné pro pohyb jednotlivých segmentů zastřešení? POPP nabízí unikátní řešení v podobě bezkolejového systému. Dokonale funkční model, jehož segmenty se pohybují po přesné dráze i bez vodícího obtěžujícího kolejiště.

Solární pohon

Solární panel, který je součástí samotného zastřešení napájí motor ukrytý v samotné konstrukci Vašeho zastřešení. Elektrický pojezd celého modelu je tak naprosto energeticky soběstačný a tím pádem nezávislý na jakémkoliv přívodu elektřiny k bazénu.

Skládací dveře

Čelní dveře opatřené systémem easy slide jsou důmyslně rozděleny na pět částí které jsou vzájemně spojeny panty – tyto části můžete seskládat na sebe a tím otevřete celou čelní část následně pak odsunujete zastřešení bez nutnosti manipulace se zahradním nábytkem.

Poloautomatické výklopné čelo

Čelo zastřešení můžete velmi snadno otevřít do dvou poloh – to vše bez námahy díky důmyslnému pístovému mechanismu smart open.

Magnetická větrací klapka

Zapomeňte na nutnost zajišťovacích kolíků pro otevření větrací klapky. Systém magnetických pantů, které zajistí danou polohu klapky, je pohodlnějším řešením.

Chytré zastřešení

Nabízíme Vám unikátní řešení ovládání Vašeho zastřešení. Pomocí aplikace Pcontrol můžete přímo ze svého mobilu ovládat otevření, zavření i pojezd celé konstrukce, mít vždy po ruce údaje o teplotě vody a vzduchu.

Zastřešení bazénů a teras

Důraz na vývoj a design

Společnost Popp ve snaze se přiblížit současným trendům, spolupracuje se špičkovými architekty a designéry, tak aby výsledek byl co nejvkusnější. Dodržuje čistotu linií, harmonii odstínů a eleganci v řešení technických prvků.

Nejnovější realizace Garden 6

Sídlo a náš showroom